Топ рад з ремонту
Якісний результат і приємний процес ремонту часто здаються фантастичними в сучасних реаліях. Але є пару лайфхаков, які здатні спростити роботу і поліпшити її якість.
Чіткий розрахунок витрат
Під час ремонту намагайтеся чітко слідувати бюджетного плану, щоб під кінець не було сюрпризів і не довелося поруч з венеціанської штукатуркою класти дешевий ламінат.
Для того, щоб обійтися без подібного, потрібно чітко скласти кошторис: промоніторити ціни на всі будматеріали, вивчити прайс ремонтників, виділити на кожному етапі суму для підстраховки, заздалегідь продумати дизайн і всі необхідні дрібниці.
Купуючи дорогий ламінат, ви ризикуєте залишитися без якісних склопакетів або хороших меблів. Потрібно вибирати добротні варіанти за адекватною ціною. Не забувайте розраховувати витратні матеріали типу підкладки під ламінат і т. п.
В виборі фарб, штукатурки і подібного можна вибрати гарну якість. Варто купувати склади, які вже стійкі до цвілі і механічних пошкоджень.
Витрата якісного матеріалу при правильній підготовці помітно знижується. Таким чином ви економите і отримуєте надійну поверхню.
Продумайте розміщення меблів
Чтобы у вас получился комфортный интерьер, нужно заранее продумать размещение мебели. От этого будет зависеть и монтаж электропроводки, и отопления, и осветительных приборов и еще много всего. Еще нужно понимать поместится вся мебель или нет? Но при разработке плана, нужно брать зазор в пару сантиметров.
Следите за тем, чтобы не получалось узких проходов и мебели “одна на одной”.
Если у вас встроенная мебель, то тут необходимо еще более щепетильно контролировать замеры. Пару сантиметров и вы можете попасть впросак. Например, в нишу 98,5 сантиметров не влезет метровый шкаф.
Рассчитайте необходимое количество розеток
Если в квартире не хватает розеток, то это негативно сказывается на комфорте обывателей. Да и когда вся квартира в проводах - это некрасиво.
Переноски и тройники “съедают” внушительное количество электроэнергии. Поэтому даже в качестве экономии выгодно заранее рассчитать все розетки. Они должны быть качественными и недорогими.
Где нужны розетки: около кровати, окна, дивана и кресел, на месте, где будет стоять техника (телевизоры, увлажнители воздуха, ночники и прочее).
Покупаем сантехнику
Тут головне підібрати необхідні технічні характеристики, а потім вже гарний зовнішній вигляд. Стильний змішувач може бути розрахований на маленький напір, а тиск води в будинку може просто напросто зірвати його і влаштувати потоп.
Перед покупкою сантехніки потрібно уточнити внутрішньобудинкове тиск у управдома або сантехніка Жеку. У висотках воно може досягати 25 атмосфер в той час як середньостатистична сантехніка розрахована на 15.