Продавець АРТІФІКО розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
12 відгуків
+380681471572
+380487751799
+380681471572
АРТІФІКО
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Ефективність застосування протиморозних добавок

Ефективність застосування протиморозних добавок


Будівництво в зимовий період має свої переваги: по-перше, вартість робіт стає нижче; по-друге, грунт твердне, і по ньому легко можуть проїхати важкі будівельні машини. Але є і одна істотна проблема: при низьких температурах тверднення бетону відбувається повільніше через замерзання міститься в ньому води. Це дуже погано впливає на його міцнісні характеристики: він розпушується, стає менш морозостійким. Вирішити цю проблему допомагають протиморозні добавки в бетон.
Види протиморозних добавок
Всі існуючі протиморозні добавки діляться на чотири види:

добавки, слабко прискорюють процес схоплювання (електроліти, неэлектролиты, добавки, що мають органічне походження);
добавки, сильно прискорюють процес схоплювання, мають при цьому яскраво виражені антифризные властивості (добавки на основі хлориду кальцію);

добавки, що зменшують температуру замерзання води (поташ, нітрит натрію);

добавки, сильно прискорюють процес схоплювання з великим виділенням тепла безпосередньо після заливки, мають слабо виражені антифризные властивості (тривалентні сульфати на основі алюмінію та заліза).
Як діє протиморозна добавка, її гідності
Бетон перестає тверднути на морозі, тому що вода, яка в ньому міститься, замерзає і розширюється, при цьому порушуючи його з'єднання з заповнювачем.

Протиморозні добавки служать для збереження води в рідкому вигляді в холодну пору року, тоді як інші методи, наприклад, розігрів бетону, під час масштабного будівництва застосувати неможливо.
«Зимові» добавки приводять у норму процес твердіння бетону, знижуючи температуру замерзання води. Вони мають наступні незаперечні переваги, які надають будівельникам можливість використовувати бетон в зимовий час:

знижують температуру замерзання води в бетоні, роблячи більше час, протягом якого він схоплюється;

збільшують рухливі властивості бетону, що робить значно легше формування частин возводимой конструкції;

містять у своєму складі речовини, що оберігають арматуру від корозії;

допомагають прискорити набір міцності бетону і збільшити його водовідштовхувальні властивості.

Ефективність застосування протиморозних добавок і способи її збільшення
Застосування протиморозних добавок дозволяє отримати наступний ефект:

ущільнення бетону;

попередження виникнення «висолів» на його поверхні;

прискорення набору міцності бетону, що дає можливість зняття опалубки вже через 18 годин після заливки;
збільшення міцності возводимой конструкції майже вдвічі;

можна істотно заощадити на цементі, т. к. при застосуванні протиморозних добавок він може бути більш низького класу, а значить і більш дешевим;

елементи конструкції можуть бути виготовлені меншої товщини без втрати властивостей міцності;

бетонні конструкції, для зведення яких застосовувалися протиморозні добавки, не потребують обробки гідроізоляційними засобами.

Така річ як протиморозна добавка для розчину є дуже ефективним засобом, але щоб підсилити її дію потрібно паралельно зробити деякі кроки:

для того щоб створити тепло усередині бетонної суміші, потрібно заздалегідь підігріти її компоненти;

по окончании работ по выкладке бетона, можно утеплить его поверхность матами, чтобы после того как цемент прореагирует с водой, выделенное тепло сохранилось;
применяя для изготовления бетона нагретые компоненты, загружать их в устройство для смешивания нужно не в том порядке, в котором это делается в обычных условиях. В теплое время года все элементы состава помещают в наполненный водой смеситель, а в холодное – сначала в воду помещают крупные элементы наполнителя, несколько раз прокручивают барабан и лишь после этого вводят цемент и песок. Это делается во избежание заваривания смеси;

перевозити готову суміш потрібно в машині з утепленням. Місце, в яке вона буде завантажуватися, необхідно захистити від вітру;

на опалубці і арматурі не повинно бути ні снігу, ні крижаної кірки. Арматуру краще нагріти до плюсової температури;

усі роботи повинні проводитися у швидкому темпі.

Інші статті