Продавець АРТІФІКО розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
12 відгуків
+380681471572
+380487751799
+380681471572
АРТІФІКО
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Що краще? Сухі суміші або готові штукатурки

Що краще? Сухі суміші або готові штукатурки

Розглянемо два види декоративних штукатурок - суха цементно-вапняна штукатурка (мінеральна) і готова акрилова фактурна штукатурка.

Спочатку Вам потрібно визначитися скільки часу Ви можете витратити, так як тривалість висихання цих видів штукатурки істотно відрізняється. Акрилова поверхня вважається остаточно готовою вже через 7 діб після нанесення і фарбувати її можна вже на наступний день, а цементно-вапняна – повністю висихає тільки через 28 діб і фарбувати її можна тільки через місяць (а фарбувати потрібно обов'язково через, наприклад, низької стійкості до кліматичних навантажень!). Виходячи з цього, якщо Ви плануєте ще фарбувати оброблену поверхню, то краще зупинити свій вибір на акриловій фактурної штукатурки. Можна, звичайно, і в два рази скоротити термін висихання мінеральної штукатурки, але для цього необхідно купувати дорогі силіконові фасадні фарби.

Акрилова фактурна штукатурка від цементно-вапняної, також, відрізняється більш дрібною зернистістю. Розмір зерна у готового розчину може бути від 0,5 до 4 мм. Це впливає на витрату матеріалу. Тому, акрилова фасадна штукатурка економічніша - в залежності від зерна, її витрата складає 1-1,2 кг/м. кв. на кожен міліметр шару. Також, при дрібної зернистості Ви зможете більш точно планувати малюнок.

Витрата цементно-вапняних матеріалів становить приблизно 3,8 кг/м. кв, в залежності від шару нанесення і розміру зерна.

Нанесення. При використанні сухої фактурної штукатурки, необхідно більш ретельно підготувати поверхню, так як цементно-вапняна штукатурка має погану адгезію до основи. Необхідно прогрунтувати поверхню перед нанесенням мінеральної штукатурки. Також, цементно-вапняна штукатурка потребує в подальшому обов'язковому фарбуванні, для придбання стійкості до кліматичних навантажень. Акрилова готова штукатурка в цьому плані має переваги - прекрасні адгезійні властивості, і в додатковому фарбуванні необхідності немає.

Більшість сухої штукатурки випускається в білому кольорі. Максимум що можна знайти, деяка кількість сумішей пастельних тонів. Але тут варто враховувати номери партій, так як відтінок різних партій може трохи відрізнятися, і якщо з'явиться необхідність добору, це може неприємно позначитися на результаті Вашої роботи. Колеровка сухих мас для обробки великих площ – складний і дорогий процес.

З готовими акриловими фасадними штукатурками справи йдуть інакше: вони або випускаються білими і машинним способом колеруются при покупці в однаковий обраний клієнтом колір , або вже продаються в кольорі у будь-якої інтенсивності. Але у другому випадку, також потрібно враховувати номер партії.

Итак, можно сделать вывод, что если сравнивать уже полностью готовую поверхность фасада с учетом всех расходов, то стоимость квадратного метра акриловой поверхности сопоставима в конечном итоге со стоимостью квадратного метра минеральной поверхности. Так как, при приобретении минеральной смеси необходимы дополнительные расходы связанные с особенностью ее применения. В некоторых случаях акрил даже может обойтись дешевле. 

 

Опытные строители, которые в своей практике активно использовали оба вида фасадной штукатурки, советуют: 
1.    Акриловая штукатурка легко наносится, быстро сохнет, легко моется и отличается более продолжительным сроком службы.
2.    Минеральную штукатурку нельзя мыть, и она служит меньше.
3.    Низкая грязе- и химустойчивость, а также низкая стойкость к вибрации не позволяют использовать цементно-известковые смеси для создания фасадов зданий, расположенных в промышленной зоне, а также вдоль автодорог.

Таким чином, за всіма показниками, застосування акрилової фактурної штукатурки є більш зручним, універсальним, надійним і вигідним рішенням.

Інші статті